ye-logo.v1.2

До Хмельницького СІЗО намагалися перекинути партію наркотиків

Кримінал 1060
Проводяться заходи з розшуку правопорушника
Проводяться заходи з розшуку правопорушника. Фото: пресслужби СІЗО

У пакунку також були мобільні телефони та гральні карти.

Подія трапилася сьогодні, 20 жовтня. Під час патрулювання прилеглої до установи території працівники слідчого ізолятору виявили невідому особу, яка перекидала через огорожу невідомий пакунок.

«Правопорушника затримати не вдалось. Проте на місці події було виявлено пакунок, обмотаний поліетиленовою стрічкою, - йдеться у повідомленні пресслужби Хмельницького слідчого ізолятору. - Під час його огляду було виявлено 19 пакунків з речовиною зеленого кольору рослиного походження, 2 пластинки таблеток «лінбаг», 2 амбули із написом «налбуфін», 3 згортки із речовиною білого кольору; 1 згорток із кристалічною речовиною блакитного кольору,6 пачок сухих дріжджів вагою 100 грам кожна, 6 мобільних телефонів, 1 колода гральних карт, 3 зарядні пристрої до мобільних телефонів та 1 порожній шприц».

Речовини вилучили працівники поліції для проведення експертизи. За даним фактом вирішується питання про внесення відомостей до єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками злочину, передбаченого частиною 1 статті 309 Кримінального Кодексу України. Проводяться заходи з розшуку правопорушника.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую