ye-logo.v1.2
26 Лютого, 2020

Поліцейські розслідують справу експлуатації пацієнтів психоневрологічного інтернату

Кримінал 1027
Наразі досудове розслідування триває
Наразі досудове розслідування триває. Фото: hm.npu.gov.ua

У справі є двоє підозрюваних.

На Хмельниччині поліцейські проводять розслідування щодо трудової експлуатації пацієнтів одного із психоневрологічних інтернатів області. У Нацполіції області кажуть, що за їх версією завідувачка господарством інтернату надавала пацієнтів місцевому підприємцю для виконання робіт.

«У ході досудового розслідування правоохоронці встановили, що протягом 2019 року завідувачка регулярно надавала підприємцю, який є її сином, пацієнтів закладу в кількості 5-10 осіб для примусового безоплатного виконання господарських робіт. Під час одного з обшуків на території підприємства працівники поліції зафіксували факт перебування там 5 пацієнтів інтернату, які на той час займалися пересіюванням зерна», - йдеться у повідомленні правоохоронців.

Наразі проводиться розслідування у рамках кримінального провадження, відкритого за частиною 2 статті 149 (Торгівля людьми) та частиною 2 статті 364 (Зловживання владою та службовим становищем) Кримінального кодексу України. Завідувачці та її сину вже оголосили про підозру. Також слідчі перевіряють інших посадових осіб інтернату на причетність до цього злочину.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую