ye-logo.v1.2
16 Листопада, 2019

Шепетівчанина покарали за вирощування конопель

Наталя ГАРМАТЮК Кримінал 451
Шепетівчанина оштрафували за вирощення конопель та виготовлення наркотиків
Шепетівчанина оштрафували за вирощення конопель та виготовлення наркотиків. Фото: www.seeds.org.ua

Чоловіку призначили штраф.

Шепетівський міськрайонний суд визнав винним у вирощувані та зберіганні наркотиків місцевого мешканця. Про це повідомляють у пресслужбі суду.

«Згідно з вироком суду, обвинувачений наприкінці квітня 2019 року, на присадибній ділянці власного домоволодіння, без мети збуту, власноручно посіяв насіння та виростив 17 рослин конопель, які виявили та вилучили поліцейські. Крім того, в липні 2019 року чоловік виготовив наркотичну речовину – канабіс, яку зберігав з метою подальшого вживання, без мети збуту», - зазначають у суді.

Додають, що в серпні під час проведення санкціонованого обшуку в квартирі обвинуваченого, працівниками поліції вилучено 2 прозорих поліетиленових пакети, заповнених на третину подрібненою сухою речовиною рослинного походження – канабісом, загальною масою 28,39 грама/

В судовому засіданні чоловік повністю визнав себе винуватим в інкримінованих злочинах. Суд призначив йому покарання у виді штрафу в розмірі 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 1700 гривень.
 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую