ye-logo.v1.2
28 Вересня, 2020

У Полонному покарали чоловіка, який побив двох велосипедисток

Кримінал 1160
Чоловік побив двох жінок у Полонному
Чоловік побив двох жінок у Полонному. Фото: www.volyn24.com

Йому призначили позбалення волі.

Хмельницький апеляційний суд залишив без змін вирок Полонського районного суду, яким 24-річного місцевого жителя визнали винним у нанесені легких тілесних ушкоджень. Як повідомляють у пресслужбі суду, за це йому призначили позбавлення волі.

«У лютому 2019 року чоловік завдав умисних легких тілесних ушкоджень двом жінкам: матері та доньці, які їхали на велосипедах у Полонному. За вироком суду, спершу чоловік ображав жінок, коли ж ті йому зробили зауваження – схопив доньку, скинув її із двоколісного й щонайменше чотири рази ударив кулаком в обличчя та голову. Коли мати спробувала заступитися за свою дитину – теж отримала від нього три удари в обличчя та голову», - йдеться у повідомленні.

На момент прийняття цього рішення Полонським райсудом, чоловік мав непогашені судимості за крадіжку та замах на грабіж із проникненням у житло. За попереднім вироком чоловік отримав чотири роки позбавлення волі і ще не встиг їх відбути. Зважаючи на це, суд призначив йому 25 діб позбавлення волі за цим вироком, які додав до попереднього покарання. І саме їх оспорював чоловік в апеляційній скарзі, яку колегія суддів не задовольнила.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую