ye-logo.v1.2
19 Листопада, 2019

На Хмельниччині оштрафували лікарку, яка виписувала фальшиві довідки

Даша ПАСТЕРНАК Кримінал 12056
Між прокурором та обвинуваченою була укладена угода про визнання винуватості
Між прокурором та обвинуваченою була укладена угода про визнання винуватості. Фото: ілюстративне vlasno.info

Медика визнали винним у вчинені кримінального правопорушення.

Працюючи на посаді сімейного лікаря у «Центрі первинної медико-санітарної допомоги» Волочиської міської ради, медик без присутності хворого, без проведення огляду та без встановлення будь-якої хвороби власноручно внесла у офіційний документ записи, які містять завідомо неправдиві відомості щодо перебування на амбулаторному лікуванні хворого з діагнозом «гостра респіраторна вірусна інфекція» та проведенням лікування згідно призначень.

«Через деякий час лікар повторно склала медичну довідку на ім'я того ж хворого за його відсутності та власноручно внесла у документ записи, які містять завідомо неправдиві відомості щодо перебування на амбулаторному лікуванні хворого з діагнозом «гострий міозит шийного відділу хребет» та проведенням лікування згідно призначень», - повідомляє пресслужба Волочиського районного суду.

Зазначені документи були скріплені печаткою комунального підприємства та зареєстровані за вихідними номерами. Дії лікаря кваліфіковано за частиною 1 статті 366 Кримінального Кодексу України – складання та видача службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів.

Як зазначають у пресслужбі, між прокурором та обвинуваченою була укладена угода про визнання винуватості. Лікаря визнали винним у вчинені кримінального правопорушення та призначили штраф у розмірі 250 неоподаткованих мінімумів доходів громадян в сумі 4 250 гривень, без позбавлення права обіймати певні посади чи займатись певною діяльністю.

Читайте також: ГРВІ «підкосили» уже майже сім тисяч мешканців Хмельниччини.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую