ye-logo.v1.2
28 Вересня, 2020

Суд покарав чоловіка, який намагався підкупити поліцейського

Кримінал 824
Чоловікові суд призначив сплатити штраф
Чоловікові суд призначив сплатити штраф. Фото: censor.net.ua

Обвинуваченому призначили сплатити штраф.

Білогірський районний суд оштрафував чоловіка, який намагався підкупити оперуповноваженого. Як повідомляють в Хмельницькому апеляційному суді, обвинувачений хотів уникнути покарання за зберігання наркотиків.

«За вироком суду, 30-річний житель села Білогірського району неподалік кар’єру села Юрівка цьогоріч 20 травня знайшов поліетиленовий пакет із 32 грами канабісу й забрав для власного використання. Та вже наступного дня змушений був віддати наркотики поліцейським. Аби уникнути притягнення до кримінальної відповідальності за цей злочин, обвинувачений 11 червня прийшов додому до оперуповноваженого сектору кримінальної поліції і завуальовано запропонував йому неправомірну вигоду», - кажуть у суді.

Додають, що чоловік поклав 2700 гривень на робочий стіл поліцейського. За це правоохоронець мав посприяти в уникненні кримінальної відповідальності за наркотики. Натомість чоловіка обвинуватили ще й у пропозиції, обіцянці службовій особі надати їй неправомірну вигоду та наданні такої вигоди.

До початку судового розгляду прокурор і обвинувачений уклали угоду про визнання винуватості. Згідно з документом, останній беззастережно визнав себе винуватим в обох злочинах та погодився на покарання у виді 8670 гривень штрафу.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую