ye-logo.v1.2

За крадіжку парфумів Ярмолинецький суд передав неповнолітню під нагляд тітці

Кримінал 1529
Поцуплена парфумована вода коштувала 425 гривень
Поцуплена парфумована вода коштувала 425 гривень. Фото: ілюстративне fashionindie.com

Дівчина здійснила крадіжку в одному з магазинів районного центру.

За інформацією пресслужби Хмельницького апеляційного суду, 15-річна шепетівчанка здійснила крадіжку в Ярмолинцях. 18 вересня цього року дівчина з прилавка одного з магазинів райцентру поцупила парфумовану жіночу воду. Вона коштувала 425 гривень. Відповідно неповнолітній інкримінували частину 1 статті 185 Кримінального кодексу України (Крадіжка).

Під час розгляду її справи в Ярмолинецькому районному суді дівчина повністю визнала свою провину та розкаялася у вчиненому. Крім того, вона просила передати її тітці під нагляд. У результаті орган правосуддя звільнив її від покарання та застосував до дівчини примусові заходи виховного характеру.

«Суд дійшов до висновку, що неповнолітня на момент постановлення вироку не потребує покарання, адже до неї необхідно застосувати примусові заходи виховного характеру у вигляді передачі обвинувачуваної під нагляд тітки терміном на один рік. Та не заперечує проти застосування такого виховного заходу й стверджує, що спроможна здійснювати ефективний вплив і регулярний контроль за поведінкою племінниці», — зазначають у пресслужбі з посиланням на вирок судді.

Наразі вирок не набрав законної сили і може бути оскаржений у Хмельницькому апеляційному суді.

Читайте також: Прокурора з Хмельницької області судитимуть за хабарництво

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую