ye-logo.v1.2

Суд оштрафував чоловіка, що вкрав жилет відвідувача медзакладу

Кримінал 916
У судовому засіданні сторони справи підтримали угоду про примирення
У судовому засіданні сторони справи підтримали угоду про примирення. Фото: kma.court.gov.ua

Обвинувачений заплатить штраф 850 гривень.

Подія сталася 31 травня 2019 року у спеціалізованої медико-санітарної частини Нетішина.

«Обвинувачений побачив на стільці в коридорі шостого поверху чоловічий жилет. Переконавшись, що за ним ніхто не дивиться, чоловік взяв одяг, в кишені якого був гаманець з 300 гривнями, і залишив приміщення медичного закладу», – йдеться у вироку Нетішинського міського суду.

Такими діями, які правоохоронці кваліфікували, як таємне викрадення чужого майна (крадіжка), обвинувачений завдав потерпілому 1126 гривень матеріальної шкоди.

Як повідомили у пресслужбі Хмельницького апеляційного суду, Нетішинський міський суд визнав 37-річного мешканця Славутського району винним у крадіжці і призначив йому покарання у виді 850 гривень штрафу – таке узгодили сторони в укладеній угоді про примирення, яку суд затвердив.

«На підставі пояснень обвинуваченого та потерпілого суд переконався, що укладення сторонами угоди про примирення є добровільним, тобто не є наслідком застосування насильства, примусу, погроз або наслідком обіцянок чи дії будь-яких інших обставин, ніж ті, що передбачені в угоді», – зазначає у вироку суддя.

Обвинувачений беззастережно визнав свою вину у вчиненні кримінального правопорушення, із запропонованим видом та мірою покарання погодився. Потерпілий запевнив, що до обвинуваченого жодних матеріальних претензій не має.

Вирок не набрав законної сили і може бути оскаржений до Хмельницького апеляційного суду.

Читайте також: На Хмельниччині засудили серійного крадія

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую