ye-logo.v1.2
9 Грудня, 2019

У Чемерівцях скоїли крадіжку на 178 тисяч гривень

Олександр НІКІТІН Кримінал 506
Підозрюваний у крадіжці може оскаржити своє взяття під варту, або вийти під заставу у понад 105 тисяч гривень
Підозрюваний у крадіжці може оскаржити своє взяття під варту, або вийти під заставу у понад 105 тисяч гривень. Фото: shutterstock.com

Підозрюваному в ній суд обрав запобіжний захід.

Чемеровецький суд розглянув клопотання слідчих про обрання міри запобіжного заходу мешканцю Кам’янця-Подільського, якого підозрюють у крадіжці, яка сталася в Чемерівцях 30 листопада.

Тоді до одного з помешкань, відстиснувши металопластикове вікно, заліз крадій, який виніс з оселі гроші та ювелірні вироби. Всього на суму понад 178 тисяч гривень. Правоохоронці ж підозрюють, що крадієм міг бути саме 30-річний кам’янчанин, який вже був неодноразово судимим.

«В ході досудового розслідування встановлено, що (підозрюваний) ніде не працює та не навчається, постійного джерела доходів не має, проживає без реєстрації в м. Кам’янець-Подільський не тривалий період, що свідчить про наявність ризику переховуватися від органів досудового розслідування та суду… Інші обставини, які встановлені в ході судового розгляду, а саме визнання своєї вини у вчиненому, наявність у нього місця проживання та утриманців, не є визначальними і такими, що б давали можливість обрати запобіжний захід не пов`язаний з позбавленням волі», - наводить слова судді пресслужба Хмельницького апеляційного суду. А тому клопотання слідчого про взяття підозрюваного під варту на 60 діб суд задовільнив. Як альтернативу, суд визначив заставу у розмірі 50 прожиткових мінімумів для працездатних осіб – 105 тисяч 100 гривень. Сплативши яку, підозрюваний може вийти.

Утім, підозрюваний, якому загрожує до шести років позбавлення волі, ще може оскаржити це рішення Чемеровецького суду.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую