ye-logo.v1.2
27 Січня, 2020

Старокостянтинівський суд покарав чоловіка, який побив битою людину

Олександр НІКІТІН Кримінал 1010
Чоловіка визнали винним та позбавили волі на 3,5 роки
Чоловіка визнали винним та позбавили волі на 3,5 роки. Фото: dreamstime.com

Обвинуваченому дали реальний термін ув’язнення.

Ця подія сталася в Старокостянтинові ще сьомого грудня минулого року. За цей рік слідство завершилося, а справа дійшла до суду, який і виніс вирок місцевому мешканцю, котрий вже мав чотири судимості. Три з яких за хуліганство.

Як встановив суд, обвинувачений, перебуваючи в стані алкогольного сп`яніння, приблизно о 3.30 ночі, зайшов додому та взяв биту, з якою вийшов на вулицю Дружби. А потім вдарив нею по голові іншого чоловіка, який від ударів впав на землю. Обвинувачений повернувся додому, де взяв пневматичну гвинтівку з дерев`яним прикладом, і повернувся до жертви. Тоді й наніс один удар дерев`яним прикладом гвинтівки по голові потерпілого, після чого той знову впав на землю. Та на цьому інцидент не завершився. Чоловік, що лежав на землі, отримав ще декілька ударів прикладом по голові та тілу, отримавши певні травми. У суді обвинувачений визнав свою провину та пояснив, що між ним та потерпілим виник словесний конфлікт.

Суд, врахувавши всі обставини справи, а також те, що обвинувачений вже мав судимість, одна з яких непогашена, виніс вирок, який опублікований в Єдиному державному реєстрі судових рішень. Чоловіка визнали винним в хуліганстві та призначив йому покарання у виді трьох років шести місяців позбавлення волі. Утім, рішення не набрало законної сили, оскільки його ще можна оскаржити.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую