ye-logo.v1.2

У Кам’янці-Подільському судили жінку за «зняття порчі»

Кримінал 1213
Шахрайка заволоділа майном потерпілої загальною вартістю в понад 23 тисячі гривень
Шахрайка заволоділа майном потерпілої загальною вартістю в понад 23 тисячі гривень. Фото: ілюстративне theenigmatist.com

Втім, постраждала вирішила пробачити шахрайку.

Кам’янець-Подільський міськрайонний суд виніс вирок жінці, яку підозрювали в шахрайстві.

Згідно з вироком суду, 22 липня цього року обвинувачувана завітала в один з офісів продажу квартир Кам’янця-Подільського. Там вона повідомила потерпілій, що на неї буцім наведено «порчу».

«Аби зняти прокляття жінка мала передати обвинувачуваній гроші та цінні речі, які та обіцяла повернути. Пізніше того ж дня поблизу зупинки громадського транспорту «Водолікарня» введена в оману жінка спочатку передала шахрайці гроші, а далі ще дорогоцінності. Таким чином постраждала позбулася двох тисяч гривень, двох золотих каблучок, золотих сережок, золотого браслета та ланцюжка. Загальна вартість майна, яким заволоділа обвинувачувана, склала понад 23 тисячі 578 гривень», — зазначається у судовому вироку.

Тому обвинувачуваній, яка раніше вже притягувалася до кримінальної відповідальності та має на утримані неповнолітню дитину, інкримінували частину 2 статті 190 Кримінального кодексу України (Шахрайство, вчинене повторно, або за попередньою змовою групою осіб, або таке, що завдало значної шкоди потерпілому).

Зрештою обвинувачувана визнала свою провину та уклала угоду про примирення зі своєю жертвою. Та пояснила, що більше немає претензій до своєї кривдниці, адже та вже повернула їй видурене майно.

Таким чином Кам’янець-Подільський міськрайонний суд призначив шахрайці два роки позбавлення волі й звільнив її від відбування цього покарання призначивши три роки випробувального терміну.

Наразі цей вирок не набрав остаточної сили й може бути оскаржений в апеляційному суді.

Читайте також: Суд у справі Миколаїва: адвокати озвучили мільйонні позови потерпілих

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую