ye-logo.v1.2
29 Січня, 2020

На Хмельниччині виявили підпільний гральний заклад

Надія СВІНЦІЦЬКА Кримінал 5888
Заклад працював без будь-яких вивісок і для пересічних перехожих виглядав зачиненим
Заклад працював без будь-яких вивісок і для пересічних перехожих виглядав зачиненим. Фото: hm.npu.gov.ua

Постійних клієнтів впускали всередину за попереднім дзвінком.

Сьогодні вночі працівники управління стратегічних розслідувань в Хмельницькій області спільно зі співробітниками Кам’янець-Подільського відділу поліції викрили по вулиці Огієнка підпільний гральний зал. Про це повідомили у секторі комунікації поліції у Хмельницькій області.

«Заклад працював без будь-яких вивісок і для пересічних перехожих виглядав зачиненим. Постійних клієнтів впускали всередину за попереднім дзвінком. У ході санкціонованого обшуку поліцейські виявили та вилучили 13 системних блоків, 11 моніторів, принтер, на якому здійснювалась роздруківка чеків, флешки, відеореєстратор тощо. Усе обладнання направили на експертизу», - йдеться у повідомленні правоохоронців.

Додають, що дане розслідування здійснюється в рамках кримінального провадження, відкритого за частиною 1 статті 203-2 (Зайняття гральним бізнесом) Кримінального кодексу України.

Постійних клієнтів впускали всередину за попереднім дзвінком. Фото: hm.npu.gov.ua
У ході санкціонованого обшуку поліцейські виявили та вилучили 13 системних блоків, 11 моніторів, принтер, на якому здійснювалась роздруківка чеків, флешки, відеореєстратор тощо. Фото: hm.npu.gov.ua
Усе обладнання направили на експертизу. Фото: hm.npu.gov.ua

Нагадаємо, що Кабінет міністрів України прийняв Постанову, відповідно до якої, скасував деякі положення наказу Комітету з питань регуляторної політики та підприємництва Міністерства фінансів від 12 грудня 2012 року про заборону грального бізнесу в Україні. Відтак, усі гральні клуби, лотереї та гральні заклади повинні бути зачиненими.

У перші дні набрання Постановою чинності в області було проведено масштабне відпрацювання по перевірці її виконання. Проте, як бачимо, залишились зловмисники, які продовжують порушувати Закон.

Тож поліція Хмельниччини закликає усіх громадян, які мають будь-яку інформацію про можливе функціонування підпільних гральних закладів, повідомляти про це на лінію «102».

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую