ye-logo.v1.2
28 Лютого, 2020

Розводили спирт і продавали: на Хмельниччині судитимуть членів організованої групи

Кримінал 609
На Хмельниччині за незаконне виготовлення та збут алкогольного фальсифікату члени організованої групи постануть перед судом
На Хмельниччині за незаконне виготовлення та збут алкогольного фальсифікату члени організованої групи постануть перед судом. Фото: insider.zt.ua

Затримали підозрюваних ще у серпні минулого року.

На Хмельниччині судитимуть членів організованої групи, яких підозрюють у незаконному виготовленні та продажі фальсифікованого алкоголю. Про це повідомляють у Державній фіскальній службі області.

«Встановлено, що троє громадян на території Кам'янець-Подільського району налагодили підпільне виробництво, де використовуючи спеціальне обладнання, упродовж тривалого часу виготовляли фальсифіковану алкогольну продукцію під виглядом горілки та коньяку. Вони розводили спирт із водою та додавали до розчину різні компоненти для поліпшення смакових властивостей продукту», - йдеться у повідомленні.

Фіскальники додають, що надалі підозрювані збували виготовлену продукцію населенню, у тому числі через Інтернет. У серпні минулого року їх викрили. Під час проведення ряду санкціонованих обшуків виявили та вилучили майже 3000 літрів незаконно виготовленої алкогольної продукції, а також спеціальне обладнання, яке використовувалось для виробництва фальсифікату.

Загальна вартість вилученої продукції та обладнання становить понад 700 тисяч гривень. За висновками експертиз вказані алкогольні напої можуть становити загрозу для життя та здоров’я людей. Наразі досудове розслідування завершене і матеріали справи передали до суду.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую