ye-logo.v1.2

Троє жителів області стали жертвами аферистів

Кримінал 1823
За зазначеними випадками працівники поліції відкрили кримінальні провадження. Фото: ілюстративне з stock.adobe.com/АдамРадосавлевич
За зазначеними випадками працівники поліції відкрили кримінальні провадження. Фото: ілюстративне з stock.adobe.com/АдамРадосавлевич

Потерпілі втратили понад 14 тисяч гривень.

Вчора, 4 січня, до правоохоронців Хмельниччини надійшло три заяви від осіб, які стали жертвами шахраїв. В загальному потерпілі втратили 14 тисяч 643 гривні. Про це повідомили у секторі комунікації поліції у Хмельницькій області.

«Кам’янчанин намагався купити через інтернет дзеркало. Чоловік зателефонував за номером, який був вказаний в оголошені, і натрапив на шахрая. Аферист переконав покупця перерахувати йому 2 тисячі 700 гривень. Після оплати, шахрай зник», - повідомили правоохоронці.

«На гачок» афериста потрапила й жителька Славути. У поліції розповіли, що до жінки зателефонував невідомий та запропонував продаж дизельного пального на одній з місцевих автозаправок за зниженою ціною. Славутчанка не змогла відмовитися від вигідної пропозиції та перерахувала шахраю 5 тисяч гривень. Після оплати телефон афериста перестав відповідати, а на заправці жінку повідомили, що пального за зниженими цінами у них немає.

Чималу суму коштів втратив і хмельничанин, до якого зателефонував псевдопрацівник банку. Під приводом розблокування банківської картки, випитавши її реквізити, шахрай зняв з рахунку 6 тисяч 943 гривень.

За зазначеними випадками працівники поліції відкрили кримінальні провадження і наразі працюють над встановленням зловмисників.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую