ye-logo.v1.2

Жінка, яка постраждала у ДТП, вимагала від винуватця аварії 50 тисяч гривень

Кримінал 1516
Позивачка, яка отримала у автопригоді легкі тілесні ушкодження, просила стягнути з відповідачів тисячу гривень майнової шкоди та 50 тисяч гривень – моральної.
Позивачка, яка отримала у автопригоді легкі тілесні ушкодження, просила стягнути з відповідачів тисячу гривень майнової шкоди та 50 тисяч гривень – моральної.. Фото: ілюстративне з pixabay.com

Суд частково задовольнив позовну заяву постраждалої.

У жовтні 2016 року поблизу села Гуменці Кам’янець-Подільського району водій вантажівки, порушивши Правила дорожнього руху України, виїхав на зустрічну смугу, де його причеп зіткнувся з мікроавтобусом. У автотрощі загинуло четверо людей, шість – отримали тяжкі тілесні ушкодження, трьом завдано тілесних ушкоджень середньої тяжкості, четверо, у тому числі і позивачка, отримали легкі тілесні ушкодження.

За повідомленням пресслужби Хмельницького апеляційного суду, позивачка, яка отримала у автопригоді легкі тілесні ушкодження, просила стягнути з відповідачів тисячу гривень майнової шкоди (зокрема, витрати на лікування) та 50 тисяч гривень – моральної. Утім, документів, які б підтверджували майнові витрати, жінка не надала.

«Чемеровецький районний суд частково задовольнив позовну заяву постраждалої у ДТП до водія, що став винуватцем автоаварії, та до компанії, в якій він на той час працював, про відшкодування матеріальної і моральної шкоди – стягнув з ТОВ «МігалАвто» (Республіка Молодова) на користь позивачки 10 тисяч гривень моральної компенсації. При чому, зважаючи, що винуватець ДТП на той час працював на ТОВ, на думку суду, правомірним буде стягнути моральну шкоду саме з підприємства», - йдеться у повідомленні суду.

Вироком Хмельницького апеляційного суду від 12 грудня 2018 року водієві вантажівки призначено покарання у виді 9 років позбавлення волі з позбавленням права керувати транспортними засобами на три роки (справа № 676/603/17).

Рішення Чемеровецького суду ще не набрало законної сили і може бути оскаржене до апеляційного суду.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую