ye-logo.v1.2
30 Жовтня, 2020

Три додаткові факти: поліція повідомила деталі про затримання за хабар голови громади

Кримінал 2955
У поліції повідомили із кого і для чого вимагав гроші голова громади
У поліції повідомили із кого і для чого вимагав гроші голова громади. Фото: ГУ НП у Хмельницькій області

Про факт затримання голови громади стало відомо вчора, 28 лютого.

На Хмельниччині затримали селищного голову за вимагання та отримання півтори тисячі доларів. Про це вчора повідомили у Прокуратурі Хмельницької області.

"Зловживаючи своїм становищем, очільник громади поставив вимогу передати йому неправомірну вигоду в розмірі 1,5 тис доларів США за прийняття сесією селищної ради позитивного рішення щодо надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою для поділу земельних ділянок та подальшої їх передачі в оренду", - повідомили вчора у прокуратурі.

Сьогодні, 29 лютого стали відомі деталі. Про них повідомили у головному управлінні поліції у Хмельницькій області.

Аванс

Голову громади «на гарячому» затримали одразу після одержання 1500 доларів США неправомірної вигоди. Однак, поліція повідомила, що раніше було задокументовано факт отримання 5 тисяч гривень авансу.

Пісок

В ході оперативно-слідчих дій було встановлено, що голова об’єднаної територіальної громади області вимагав ці гроші з приватного підприємства. Кошти потрібно було сплатити в обмін на організацію процесу позитивного рішення сесії ОТГ та затвердження нею нормативно-грошової оцінки земельної ділянки, на якій планувався видобуток корисних копалин, а саме піску.

Зброя

За повідомленням правоохоронців, отримані неправомірним шляхом кошти голова громади планував витратити на придбання мисливської рушниці.

Нагадаємо, що вчора на Хмельниччині затримали селищного голову за вимагання та отримання півтори тисячі доларів.  

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую