ye-logo.v1.2
4 Квітня, 2020

Хмельничанку підозрюють в організації багатомільйонної афери

Кримінал 1287
Перед судом підозрюваній доведеться відповідати за трьома статтями
Перед судом підозрюваній доведеться відповідати за трьома статтями. Фото: ілюстративне з stock.adobe.com

Вона, за версією слідства, завдала своєму роботодавцеві матеріальної шкоди на суму 8,8 мільйона гривень.

Правоохоронці Хмельниччини закінчили досудове розслідування та направили до суду матеріали кримінального провадження стосовно хмельничанки, яка підозрюється у привласненні чужого майна, відмиванні коштів та несанкціонованих діях з інформацією, яка обробляється на комп’ютері. Про це повідомили у секторі комунікації поліції у Хмельницькій області.

«Перебуваючи на посаді регіонального менеджера одного із всеукраїнських ТОВ, яке займається продажем нафтопродуктів, жінка розробила злочинну схему привласнення талонів на пальне. Шляхом маніпуляцій у комп’ютерній програмі, в яку вносилась інформація про продажі, підозрювана значно завищувала кількість проданих талонів на пальне. Різницю забирала і реалізовувала самостійно як приватна особа.

У поліції повідомляють, що проведена товариством інвентаризація талонів на скраплений вуглекислий газ, бензин та дизпаливо показала нестачу нафтопродуктів у кількості 683 тисячі 310 літрів. Загальна сума завданих товариству збитків склала 8,8 мільйонів гривень.

«Здобуті злочинним шляхом гроші жінка частково легалізувала, придбавши декілька елітних автівок та квартир», - повідомляють правоохоронці.

Перед судом підозрюваній доведеться відповідати за частиною 5 статті 191 (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем), частиною 1 статті 209 (Легалізація (відмивання) грошових коштів та іншого майна, здобутих злочинним шляхом) та частиною 3 статті 362 (Несанкціоновані дії з інформацією, яка оброблюється в комп'ютерах, вчинені особою, яка має право доступу до неї) Кримінального кодексу України. Їй може загрожувати позбавлення волі терміном від 7 до 12 років з конфіскацією майна.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую