ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Бізнес на складі: хмельничани організували виготовлення фальсифікату

Кримінал 2625
Вилучено 1,2 тонни спирту, понад 2,5 тонни незаконно виготовлених алкогольних напоїв
Вилучено 1,2 тонни спирту, понад 2,5 тонни незаконно виготовлених алкогольних напоїв. Фото: khmel.gp.gov.ua

Обладнання вилучили.

Правоохоронці викрили підпільний цех, з якого вилучено фальсифікований алкоголь та обладнання для його виготовлення вартістю понад мільйон гривень. Про це повідомляють у прокуратурі Хмельницької області.

«Встановлено, що мешканці обласного центру, з метою незаконного виготовлення, зберігання та подальшого збуту незаконно виготовлених алкогольних напоїв під виглядом горілки та коньяку, під цех обладнали складське приміщення на території міста Хмельницького. Надалі, з використанням обладнання, яке забезпечувало масове виробництво алкоголю, виготовляли його, розфасовували у тару та збували на території області», - зазначають у прокуратурі.

Під час проведених обшуків на складі виявили та вилучили 1,2 тонни спирту, понад 2,5 тонни незаконно виготовлених алкогольних напоїв, а також обладнання, яке забезпечувало їх масове виробництво. Вартість вилученого складає понад 1,1 мільйона гривень

Розпочато кримінальне провадження за частиною 1 статті 199, частиною 1 статті 204 КК України (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів з підробленими марками акцизного податку).

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую