ye-logo.v1.2
24 Жовтня, 2020

На Хмельниччині затримали нелегала з кримінальним минулим

Кримінал 7172
Порушника міграційного законодавства зустріли на виході із Райківецької виправної колонії
Порушника міграційного законодавства зустріли на виході із Райківецької виправної колонії. Фото: hm.npu.gov.ua

Чоловік мав намір залишитись в Україні нелегально та продовжити злочинну діяльність.

У Райківецькій виправній колонії перебував 43-річний громадянин Туркменістану, який починаючи з 1998 року неодноразово притягувався до відповідальності за майнові злочини та злочини, пов’язані з наркотиками. Про це повідомляють у секторі комунікації поліції у Хмельницькій області.

«Оперативники карного розшуку отримали інформацію про те, що після звільнення із місць позбавлення волі громадянин Туркменістану має намір залишитись в Україні нелегально та продовжити злочинну діяльність. Тож на підставі зібраних поліцейськими матеріалів прийнято рішення про затримання чоловіка та поміщення його до пункту тимчасового перебування іноземців для офіційного встановлення особи, так як у нелегала не було жодних документів, що посвідчують особу», - повідомляють правоохоронці.

Додають, що порушника міграційного законодавства зустріли прямо на виході із Райківецької виправної колонії та доправили в пункт тимчасового перебування іноземців. У подальшому громадянина Туркменістану буде видворено за межі України.

ЧИтайте також: Інтернет-шахраї видурили у мешканців області понад 90 тисяч гривень

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую