ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Кам’янці-Подільському викрито підпільний гральний заклад

Кримінал 2605
У приміщенні, де незаконно організовано гральний бізнес, виявлено та вилучено 12 одиниць комп\'ютерної техніки
У приміщенні, де незаконно організовано гральний бізнес, виявлено та вилучено 12 одиниць комп'ютерної техніки. Фото: khmel.gp.gov.ua

До суду скеровано клопотання про накладення арешту на вилучене майно.

У Кам’янці-Подільському правоохоронці викрили гральний заклад, де в порушення вимог Закону України «Про заборону грального бізнесу в Україні» надавався доступ до азартних ігор із можливістю отримання виграшів.

Як повідомляє пресслужба обласної прокуратури, у приміщенні, де незаконно організовано гральний бізнес, виявлено та вилучено 12 одиниць комп’ютерної техніки.

Як повідомив заступник керівника місцевої прокуратур Євген Іванов, на даний час у кримінальному провадженні проводяться слідчі дії, спрямовані на збір та фіксацію доказів, а також вживаються заходи для встановлення осіб, причетних до вчинення вказаного злочину.

Працівники Кам’янець-Подільської місцевої прокуратури здійснюють процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом вчинення кримінального правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 203-2 КК України (зайняття гральним бізнесом). Досудове розслідування проводиться слідчим відділом Кам’янець-Подільського відділу поліції Головного управління Національної поліції в області.

З метою забезпечення збереження речових доказів та подальшого проведення відповідних експертиз, до суду скеровано клопотання про накладення арешту на вилучене майно.

Читайте також: Нацгвардійці виявили наркотики в двох хмельничан

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую