ye-logo.v1.2

Мешканцю Красилівщини, який підрізав односельця, призначили жорсткіше покарання

Кримінал 1492
Суд ухвалив новий вирок в справі про заподіяння тяжких травм через ревнощі
Суд ухвалив новий вирок в справі про заподіяння тяжких травм через ревнощі. Фото: noticoin.club

Конфлікт стався через ревнощі.

Хмельницький апеляційний суд ухвалив новий вирок чоловіку, який ножем декілька разів поранив односельця. Про це повідомляють у пресслужбі суду.

«1 березня 2019 року нетверезий чоловік під час сварки з односельцем, причиною якої стали ревнощі, витягнув з кишені розкладний ніж й наніс тому 5 ударів у спину і живіт. Місцевий суд визнав жителя Красилівського району винним у заподіянні умисного тяжкого тілесного ушкодження і призначив йому покарання - 3 іспитових роки. На користь потерпілої сторони суд стягнув з обвинуваченого 11 939 гривень моральної шкоди», - зазначають у пресслужбі суду.

Однак прокурор оскаржив це рішення суду. Він зауважив, що обвинувачений раніше судимий за умисний злочин, зловживає спиртними напоями. На думку потерпілої сторони, чоловік не розкаявся і аж ніяк не сприяв розкриттю злочину, бо втік з місця події, намагався сховати ніж, визнав вину тільки під тиском зібраних правоохоронцями доказів, а вибачення досі не попросив і не відшкодував збитків.

Колегія суддів апеляційного суду врахувала ці зауваження і погодилася, що обрана форма призначеного покарання не є справедливою та співмірною із вчиненим кримінальним правопорушенням. Тож вирок суду першої інстанції апеляційний суд скасував та ухвалив новий вирок, призначивши покарання у виді 5 років позбавлення волі.

Читайте також: Розбійний напад на автозаправку в Шепетівці: суд виніс вирок

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую