ye-logo.v1.2
26 Жовтня, 2020

У Полонському районі засудили чоловіка, який завдав смертельних травм своєму кумові

Кримінал 1891
Чоловік сяде за грати на 8 років
Чоловік сяде за грати на 8 років. Фото: ілюстративне з kma.court.gov.ua

У суді обвинувачений свою вину визнав частково.

Полонський районний суд визнав винним 57-річного жителя Полонського району в нанесенні умисного тяжкого тілесного ушкодження, що спричинило смерть потерпілого та призначив йому покарання – вісім років позбавлення волі. Крім того, на користь потерпілої стягнув 300 тисяч гривень моральної шкоди і 5680 гривень – майнової. Про це повідомили у пресслужбі Хмельницького апеляційного суду.

Як встановив суд, увечері 3 листопада минулого року обвинувачений прийшов до свого кума, що мешкав в одному із сіл Полонського району. Спільне хмільне застілля закінчилося трагічно для обох: через ревнощі між нетверезими чоловіками почався конфлікт, в ході якого гість завдав господарю руками і ногами численних травм, у тому числі, смертельних.

У суді обвинувачений свою вину визнав частково. Розповів, що потерпілий його намагався вдарити першим, він, обороняючись, вдарив того у відповідь. Після бійки, каже, сам заснув за столом, коли ж прокинувся, кум був уже мертвим.

Суд не погодився із позицією захисника обвинуваченого, який просив перекваліфікувати дії його підзахисного на статтю 124 або ж статтю 128 Кримінального кодексу України, мовляв, той завдав тілесні ушкодження при перевищенні меж необхідної оборони, а також, можливо, з необережності.

«Такі версії обвинуваченого та його захисника спростовуються сукупністю доказів, зокрема, висновками судово-медичних експертиз та роз'ясненнями експерта, котрі об'єктивно вказують на те, що для потерпілого було нанесено щонайменше п’ять ударних тупими твердими предметами, а відтак беззаперечно свідчать, що обвинувачений умисно, із мотивів раптово виниклих між ним та потерпілим неприязних відносин, завдав останньому щонайменше п`ять ударів руками і ногами із значною силою у життєво важливі органи, та саме від цих ударів у потерпілого виникли тілесні ушкодження, від яких настала його смерть», – ідеться у вироку суду.

Також суд зауважує, що як встановлено в ході судового розгляду, під час конфлікту потерпілий був в стані сильного алкогольного сп'яніння, тому він не міг становити будь-якої загрози опоненту.

В апеляційному суді зауважують, що вирок не набрав законної сили і може бути оскаржений.

 Читайте також: Підпалив спорткомплекс у Красилові: молодик може сісти за ґрати

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую