ye-logo.v1.2
2 Грудня, 2020

Депутатку з Хмельницького району підозрюють у недекларуванні своїх статків

Кримінал 1131
Згідно з чинним законодавством, депутати сільських рад мають декларувати свої доходи та майно
Згідно з чинним законодавством, депутати сільських рад мають декларувати свої доходи та майно. Фото: ілюстративне 5.ua

Правоохоронці вважають, що вона не вказала 800 тисяч гривень доходу.

За інформацією прокуратури Хмельницької області, правоохоронці повідомили про підозру депутатці однієї зі сільських рад Хмельницького району. Під час досудового слідства вони з’ясували, що вона є фізичною особою-підприємцем. Проте у своїй електронній декларації не вказала 800 тисяч гривень доходу від підприємницької діяльності. Крім того, місцева обраниця не задекларувала, що володіє частиною квартири в обласному центрі.

Втім, пресслужба прокуратури не вказала, до якої саме сільської ради Хмельницького району підозрювана була обрана депутатом. Крім того, не повідомляють, за який період вона не задекларувала свої доходи та майно.

Депутатці інкримінували статтю 366-1 Кримінального кодексу України (Подання суб’єктом декларування завідомо недостовірних відомостей у декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування). Якщо її вину доведуть у суді, жінці може загрожувати від 42 тисячі 500 гривень до 51 тисячі гривень штрафу або до двох років громадських робіт чи позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади або займатись певною діяльністю на термін до трьох років.

«Згідно з чинним законодавством, особи місцевого самоврядування, зокрема депутати сільських рад, повинні публічно декларувати свої доходи та майно на офіційному сайті Національного агентства з питань запобігання корупції. Якщо такі вимоги недотримані, правоохоронні органи вживають заходи щодо притягнення їх до відповідальності перед законом», — пояснюють у прокуратурі Хмельницької області.

Читайте також: У вимаганні грошей підозрюють сім'ю хмельничан

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую