ye-logo.v1.2
9 Липня, 2020

Суд оштрафував водія, який їздив із підробленим водійськими правами

Кримінал 550
Патрульним чоловік пред'явив посвідчення водія, яке не відповідає бланкам встановленого зразка
Патрульним чоловік пред'явив посвідчення водія, яке не відповідає бланкам встановленого зразка. Фото: ілюстративне auto.ria.com

Чоловік шість років їздив за кермом, допоки його не зупинили поліцейські.

Як встановив Ярмолинецький районний суд, 58-річний житель Ярмолинецького району в 2014 році передав особі, яку не встановило слідство, фото, анкетні дані і 500 гривень для виготовлення підробленого водійського посвідчення. Незаконно отримавши право керувати транспортними засобами категорій «А», «А1», «В», «В1», «С», «С1», чоловік шість років їздив за кермом, допоки його не зупинили поліцейські після порушення Правил дорожнього руху. Патрульним від пред’явив посвідчення водія, яке не відповідає бланкам встановленого зразка, що перебувають в офіційному обігу на території України. Про це повідомляє пресслужба Хмельницького апеляційного суду.

Додає, що Ярмолинецький районний суд визнав останнього винним у інкримінованих злочинах і призначив остаточне покарання – 1530 гривень штрафу.

«Прокурор і підозрюваний уклали угоду про визнання винуватості, дійшовши згоди щодо формулювання обвинувачення, усіх істотних обставин справи, правової кваліфікації дій – і просили суд її затвердити. У судовому засіданні обвинувачений беззастережно визнав свою вину. Суд дійшов висновку, що є правові підстави для затвердження цієї угоди, позаяк, вона відповідає вимогам законодавства», - повідомляє пресслужба Хмельницького апеляційного суду.

Вирок не набрав законної сили і може бути оскаржений до Хмельницького апеляційного суду.

Читайте також: Суд оштрафував нетішинця, що випив пива й сів за кермо

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую