ye-logo.v1.2

На Хмельниччині викрили нелегальне виробництво тютюнових виробів

Кримінал 3702
Перевіряється інформація щодо можливої контрабанди контрафактних цигарок до Євросоюзу
Перевіряється інформація щодо можливої контрабанди контрафактних цигарок до Євросоюзу. Фото: ДФС у Хмельницькій області

Щомісяця зловмисники збували цигарок на півмільйона гривень.

На Хмельниччині викрили нелегальне виробництво контрафактних тютюнових виробів та їх тіньову реалізацію. Про це повідомляє Державна фіскальна служба у Хмельницькій області.

Зазначають, що за даними досудового слідства, тіньовий бізнес організували кілька мешканців обласного центру. Підробки вони реалізовували під виглядом продукції відомих зарубіжних брендів через точки роздрібної торгівлі регіону та суміжних областей.

«Щомісяця зловмисники збували цигарок на півмільйона гривень. Під час семи обшуків, проведених за місцями виготовлення та зберігання контрафакту, а також у помешканнях фігурантів справи правоохоронці вилучили підготовлену до реалізації партію - 4 тисячі пачок цигарок орієнтовною ринковою вартістю 660 тисяч гривень, обладнання для порізки тютюну та пакування товару, готову сировину, ароматизатори», - кажуть в Державній фіскальній службі у Хмельницькій області.

Додають, що кримінальне провадження розпочато за ч. 1 ст. 199 (виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою використання при продажу товарів, збуту або збут підроблених грошей, державних цінних паперів, білетів державної лотереї, марок акцизного податку чи голографічних захисних елементів), ч. 1 ст. 204 (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів) Кримінального кодексу України.

Тривають слідчі дій. Перевіряється інформація щодо можливої контрабанди контрафактних цигарок до Євросоюзу.

Читайте також: У Хмельницькому виявили злочинну групу з продажу таємної інформації — СБУ.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую