ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Пенсіонера із Віньковецького району покарали за побиття опонента

Кримінал 1405
Віньковецький суд оштрафував пенсіонера
Віньковецький суд оштрафував пенсіонера. Фото: pixabay.com

Суд призначив обвинуваченому сплатити штраф.

Віньковецький районний суд визнав винним 64-річного чоловіка в умисному заподіянні легкого тілесного ушкодження. Про це зазначають на сайті Віньковецького районного суду.

«За вироком, 15 червня в селі Карижин Віньковецького району на території колишнього колгоспу конфлікт між чоловіками закінчився побиттям: пенсіонер вдарив свого опонента металевою трубою по плечах і нозі. За висновками експертів, своїми діями він заподіяв чоловіку легкі тілесні ушкодження», - зазначають у суді.

У засідання обвинувачений вину визнав і розкаявся. Суд взяв до уваги також те, що пенсіонер раніше не судимий, позитивно характеризується, обставин, які обтяжували б покарання, немає. Таким чином призначив йому сплатити 850 гривень штрафу.

«Засуджений зобов'язаний сплатити штраф у місячний строк після набрання вироком суду законної сили і повідомити про це кримінально-виконавчій інспекції за місцем проживання, пред'явивши документ про сплату штрафу», - йдеться у вироку.

Вирок ще не набрав законної сили і може бути оскаржений до Хмельницького апеляційного суду.

Читайте також: Підлітка зі Старосинявського району підозрюють у замасі на вбивство

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую