ye-logo.v1.2
25 Вересня, 2020

Славутський суд оштрафував підприємця за побиття поліцейського

Кримінал 756
Незадоволений діями правоохоронців, обвинувачений умисно вдарив кулаком в обличчя старшого лейтенанта поліції
Незадоволений діями правоохоронців, обвинувачений умисно вдарив кулаком в обличчя старшого лейтенанта поліції. Фото: ілюстративне pixabay.com

Про це свідчить вирок Славутського міськрайонного суду від 12 серпня.

Згідно з текстом вироку, вночі 23 лютого цього року у Нетішині під час патрулювання вулиць місцеві правоохоронці помітили порушення правил дорожнього руху, яке вчив водії автомобіля «BMW». Він рухався без переднього номерного знаку. Поліціянти спробували зупинити транспортний засіб, але водій проігнорував вимогу правоохоронців і поїхав у напрямку Славути. Увімкнувши проблискові маячки, поліція почала переслідувати втікача.

Правоохоронцям вдалося наздогнати автомобіль та заблокувати його приблизно через десять хвилин неподалік села Крупець Славутського району. Однак ні водій, ні його пасажири не виконували вимог поліції вийти з транспортного засобу. Тому патрульним довелося застосувати засоби примусу. Коли водій зрештою вийшов з автівки, поліціянти почали складати протокол за вчинення адміністративного правопорушення. Тоді ж до місця події приїхав обвинувачений, який працює приватним підприємцем.

«Перебуваючи у дружніх стосунках з водієм «BMW», обвинувачений був незадоволений діями поліції та розпочав з її працівниками словесний конфлікт. Чоловік поводив себе агресивно й не реагував на вимогу не заважати правоохоронцям виконувати службові обов’язки. Тоді ж він умисно наніс старшому лейтенанту поліції один удар кулаком в обличчя. Від цього правоохоронець отримав, гематому та струс головного мозку», — зазначається у вироку. 

Відповідно чоловіку інкримінували вчинення злочину передбаченого частиною 2 статті 345 Кримінального кодексу України (Погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу).

У судді обвинувачений визнав свою провину та украв з угоду з прокуратурою щодо погодження встановленому йому покарання. Не заперечував цьому й потерпілий.

Тому Славутський міськрайонний суд виніс вирок призначити обвинуваченому покарання у вигляді стягнення штрафу, який становитиме 5 тисяч 100 гривень. Наразі вирок не набув остаточної законної сили, адже впродовж 30 днів з дати його винесення він може бути оскаржений в апеляційному суді.

Читайте також: Задушив підлеглого через десять років після звільнення: Ізяславський суд виніс вирок

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую