ye-logo.v1.2

Хмельничанина, який вкрав поліцейську нагрудну камеру, знову судитимуть

Кримінал 798
Суд першої інстанції закрив справу відносно чоловіка, якого звинуватили в крадіжці нагрудного камери поліцейського
Суд першої інстанції закрив справу відносно чоловіка, якого звинуватили в крадіжці нагрудного камери поліцейського. Фото: umdpl.info

Апеляційний суд відправив справу на новий розгляд.

Хмельницький апеляційний суд задовольнив апеляційну скаргу Департаменту патрульної поліції та скасував ухвалу Хмельницького міськрайонного суду щодо звільнення обвинуваченого у крадіжці нагрудного відеореєстратора. Про це повідомили в пресслужбі суду.

«Чоловіку інкримінують крадіжку, яку той вчинив 8 квітня 2020 року в приміщенні кімнати прийому громадян Хмельницького відділу поліції, - йдеться в повідомленні пресслужби Хмельницького апеляційного суду. - Поки патрульні складали щодо нього адміністративний протокол за дрібне хуліганство, він зі столу вкрав нагрудний відеореєстратор поліцейського вартістю 4 921 гривню».

Обвинувачений та його захисник у суді першої інстанції заявили клопотання про звільнення від кримінальної відповідальності, посилаючись на те, що чоловік перестав бути суспільно небезпечним. Місцевий суд клопотання задовольнив – звільнив обвинуваченого від кримінальної відповідальності й закрив справу.

«Місцевим судом не встановлено, в чому саме полягала зміна обстановки, що призвела до того, що вчинене діяння перестало бути суспільно небезпечним. Також судом першої інстанції не наведено переконливих підстав, які б вказували на те, що (обвинувачений) та обстановка навколо нього зазнала таких змін, що робить маловірогідним вчинення ним нового тотожного або однорідного злочину», – ідеться в ухвалі апеляційного суду. Колегія суддів звернула увагу і на те, що бодікамеру чоловік повернув не добровільно, а її вилучили поліцейські під час обшуку.

А відтак суд першої інстанції знову повинен розглянути цю справу. Обвинуваченому загрожує штраф до 17 тисяч гривень, або громадські до двохсот сорока годин, або виправні роботи на строк до двох років, або арешт на строк до шести місяців, або позбавлення волі на строк до трьох років.

Читайте також: У Хмельницькому впіймали шахрая, який ошукав п’ятьох осіб

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую