ye-logo.v1.2
23 Листопада, 2020

За втечу з колонії засуджений додав собі ще чотири роки строку

Кримінал 1028
За втечу з виправної колонії засудженому призначено 4 роки позбавлення волі
За втечу з виправної колонії засудженому призначено 4 роки позбавлення волі. Фото: ілюстративне з stock.adobe.com

Відтепер в’язню доведеться відбувати покарання 4 роки та 2 місяці.

Втікачу, який відбував покарання у Державній установі «Райківецька виправна колонія №78» суд призначив чотири роки ув’язнення. Про це повідомили у пресслужбі Хмельницької обласної прокуратури.

Нагадаємо, у червні цього року, виконуючи роботи по підсобному господарству на дільниці соціальної реабілітації, скориставшись відсутністю належного нагляду представників адміністрації установи, 39-річний чоловік, який відбував покарання за майнові злочини, самовільно залишив територію установи та зник у невідомому напрямку. За декілька днів його розшукано на території Городоцького району.

«Як повідомив керівник місцевої прокуратури Валерій Заяц, вказану особу визнано винною у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 393 КК України (втеча з місця позбавлення волі), за яке призначено покарання у виді 4 років позбавлення волі. За сукупністю вироків у місцях несвободи загалом йому доведеться перебувати 4 роки 2 місяці», - йдеться у повідомленні пресслужби.

Окрім того, за результатами реагування Хмельницької місцевої прокуратури, працівників виправної колонії, які не забезпечили належного нагляду за засудженим під час його перебування на робочому місці, притягнуто до дисциплінарної відповідальності.

Читайте також: Нелегала, який відбував покарання у шепетівській колонії, повернули до Молдови

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую