ye-logo.v1.2

Хмельницький суд позбавив волі інспектора управління Держпраці

Кримінал 993
Хмельницький міськрайонний суд призначив посадовцю п'ять років позбавлення волі
Хмельницький міськрайонний суд призначив посадовцю п'ять років позбавлення волі. Фото: ілюстративне pixabay.com

Чоловік вимагав у підприємця п’ять тисяч гривень хабаря.

Хмельницький міськрайонний суд виніс вирок головному державному інспектору управління Держпраці у Хмельницькій області. Посадовцю призначили п’ять років позбавлення волі за вимагання п’ять тисяч гривень хабаря. Про це повідомила пресслужба Хмельницької обласної прокуратури.

За її інформацією, правоохоронці спіймали «на гарячому» головного державного інспектора у лютому 2018 року. Тоді посадовець у п’ять тисяч гривень «оцінив» своє нереагування на виявлені порушення трудового законодавства, які вчинив один з підприємців. За невиконання цієї вимоги, він погрожував фізичній особі-підприємцю штрафом і зверненням до правоохоронних органів.

«У суді було повністю доведено вину державного інспектора управління Держпраці у вчиненні злочину передбаченого частиною 3 статті 368 Кримінального кодексу України (Одержання службовою особою неправомірної вигоди, поєднане з її вимаганням)», — зазначають у пресслужбі обласної прокуратури.

Таким чином Хмельницький міськрайонний суд призначив посадовцю п’ять років позбавлення волі з конфіскацією майна. Крім того, чоловіка позбавили права впродовж року обіймати організаційно-розпорядчі посади чи займатись такою діяльністю. Наразі цей вирок не набув остаточної сили і його можна оскаржити в апеляційному суді.

Читайте також: Судили чоловіка, який систематично кривдив свою матір

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую