ye-logo.v1.2

Судили чоловіка, який систематично кривдив свою матір

Кримінал 1965
Житель Ізяслава систематично вчиняв психологічне насильство щодо матері, з якою разом мешкає
Житель Ізяслава систематично вчиняв психологічне насильство щодо матері, з якою разом мешкає. Фото: ілюстративне з fakti.ks.ua

Суд на пів року відправив його під арешт.

Шість місяців арешту призначив Ізяславський районний суд обвинуваченому в умисному систематичному вчиненні психологічного насильства щодо своєї матері. Суд інкримінував чоловіку статтю стаття 126-1 Кримінального кодексу України і визнав його винним. Про це повідомила пресслужба Хмельницького апеляційного суду.

«За вироком, 36-річний житель Ізяслава систематично вчиняв психологічне насильство щодо матері, з якою разом мешкає. За словами жінки, близько двох років вона жила в постійному страху за своє життя, бо рідний син нецензурно обзивав її і погрожував розправою, тримаючи у психологічній напрузі. З травня цього року пенсіонерка зважилася звернутися за захистом до поліції», - повідомляють у пресслужбі.

Додають, що правоохоронці неоднаразово фіксували факти домашнього насильства підсудним. Ізяславський районний суд чотири рази визнавав його винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого статтею 173-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення – психологічне домашнє насильство – і накладав стягнення у виді громадських робіт та штрафу. Утім, на кривдника це не впливало.

«Відповідно до психологічного дослідження потерпілої, вона систематично переживала психологічне насильство, яке вчиняв її син, через залякування, погрози, словесні образи, цинізм, приниження та агресію, що призвело її до стану емоційного виснаження, відчуття розчарування, тривожності та постійного відчуття страху. Психолог рекомендував пройти жінці реабілітаційну програму для осіб, які постраждали від домашнього насильства», - зазначають у пресслужбі та інформують, що під час суду обвинувачений свою вину визнав повністю, але давати покази відмовився.

«…зважаючи на те, що після направлення обвинувального акту до суду, чоловік своєї поведінки не змінив, продовжує вчиняти дії, кваліфіковані як адміністративні правопорушення, передбачені частиною 2 статті 173-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення, за що на нього судом було накладено адміністративне стягнення, та обставини справи, суд знаходить, що виправлення та перевиховання обвинуваченого можливе лише в ізоляції від суспільства, а тому обвинуваченому доцільно обрати покарання у виді арешту, що буде необхідним й достатнім для його виправлення та попередження нових кримінальних правопорушень», – зазначено у вироку суду.

Вирок ще не набрав законної сили і може бути оскаржений до Хмельницького апеляційного суду.

Читайте також: Шепетівчанин прикидався соцпрацівником і виманював гроші у літніх людей

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую