ye-logo.v1.2

Суд призначив покарання матері, яка таємно хотіла віддати немовля

Кримінал 1039
Суд виніс вирок жінці, що хотіла таємно віддати власне немовля
Суд виніс вирок жінці, що хотіла таємно віддати власне немовля. Фото: pixabay.com

Злочин жінка намагалась вчинити за посередництва працівниці перинатального центру.

Хмельницький міськрайонний суд виніс вирок жительці Києва, яка хотіла віддати свою новонароджену дитину на усиновлення та виховання іншій людині. Як повідомляють у пресслужбі суду, злочин жінка намагалась вчинити за посередництва заступниці головного лікаря з медичної частини КП «Хмельницький міський перинатальний центр» Хмельницької міської ради.

«Суд визнав жінку винною у вчиненні замаху на вчинення злочину, торгівлі людьми, та призначив їй покарання у виді 5 років позбавлення волі, без конфіскації майна. Однак звільнив горе матір від призначеного основного покарання з іспитовим строком 3 роки. Суд взяв до уваги щире каяття обвинуваченої та її активне сприяння у розкритті злочину, а ще — наявність на утриманні малолітньої дитини», - йдеться у повідомленні.

На жінку покладено обов’язки: періодично з’являтися для реєстрації до уповноваженого органу з питань пробації, повідомляти про зміну місця проживання, роботи або навчання, не виїжджати без дозволу за межі території України. Вирок може бути оскаржений у Хмельницькому апеляційному суді протягом 30 днів з дня його проголошення.

Нагадаємо, у квітні правоохоронці розпочали розслідувати справу заступниці головного лікаря Хмельницького міського перинатального центру та двох її пацієнток, яких підозрювали у торгівлі людьми. Судові засідання стосовно інших фігурантів наразі тривають.

Читайте також: Жительці Нетішина, яка задушила новонароджену дитину, суд змінив покарання

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую