ye-logo.v1.2

Старосинявський суд звільнив від кримінальної відповідальності чоловіка, який незаконно зберігав боєприпаси

Кримінал 892
Підозрюваний добровільно здав набої
Підозрюваний добровільно здав набої. Фото: ілюстративне з pixabay.com

Чоловік добровільно здав набої.

Старосинявський районний суд звільнив підозрюваного у незаконному придбанні, носінні та зберіганні бойових припасів без дозволу. Як повідомляють у пресслужбі Хмельницького апеляційного суду, чоловік добровільно здав боєприпаси органам влади.

«Із відповідним клопотанням до суду звернувся прокурор. Він пояснив: мешканця Старосинявського району підозрюють в тому, що наприкінці серпня цього року він, знайшовши набої до нарізної спортивно-мисливської вогнепальної зброї, привласнив їх і приніс додому. Далі зберігав, не маючи на це відповідного дозволу. Утім, у вересні добровільно видав органам влади знахідку – 44 набої калібру 5,6 мм, придатних для стрільби», - йдеться у повідомленні.

У клопотання прокурор просив звільнити підозрюваного від кримінальної відповідальності, оскільки він добровільно здав органам влади бойові припаси. Підозрюваний клопотання підтримав, пояснивши суду, що він не оспорює формулювання оголошеної підозри та фактичні обставини вчинення кримінального правопорушення, в якому підозрюється, вину визнає.

Дослідивши матеріали кримінального провадження, суд дійшов висновку, що клопотання прокурора про звільнення від кримінальної відповідальності підозрюваного у незаконному поводженні із боєприпасами, слід задовольнити, а речові докази – 44 набої – знищити.

Ухвала ще не набрала законної сили і може бути оскаржена до апеляційної інстанції.

Читайте також: На Хмельниччині судитимуть військового за викрадення деталей до радіоприймальних вузлів

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую