ye-logo.v1.2

На Хмельниччині судили чоловіка, який скривдив 5-річну дитину

Кримінал 1749
Вирок ще не набрав законної сили і може бути оскаржений до Хмельницького апеляційного суду
Вирок ще не набрав законної сили і може бути оскаржений до Хмельницького апеляційного суду. Фото: ілюстративне pixabay.com

Дитину вдарили по обличчю.

Подія трапилася у вересні цього року в селі Липки Старосинявського району. Як зазначають у пресслужбі Хмельницького апеляційного суду, 40-річний чоловік на веранді будинку, де мешкає, «на ґрунті раптово виниклих особистих неприязних відносин до малолітнього» двічі вдарив 5-річного хлопчика по обличчю.

«У дитини медики діагностували підшкірні крововиливи лівої щоки і правої виличної ділянки, які за своїм характером відносяться до тілесних ушкоджень легкого ступеня тяжкості», - пояснюють у суді.

Нещодавно між законним представником дитини за участі практичного психолога та обвинуваченим була укладена угода про примирення, за умовами якої чоловік повністю визнав свою винуватість та щиро розкаявся.

«Суд шляхом проведення опитування сторін кримінального провадження переконався, що укладення угоди сторонами є добровільним, тобто не є наслідком застосування насильства, примусу, погроз або наслідком обіцянок чи дій будь-яких інших обставин, ніж ті, що передбачені в угоді», – зазначає у вироку суд.

Старосинявський районний суд визнав кривдника винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 125 Крмінального Кодексу України та призначив йому покарання – 510 гривень штрафу.

До теми: Суд призначив покарання матері, яка таємно хотіла віддати немовля.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую