ye-logo.v1.2

Винесли вирок жителю Деражні, який намагався підкупити поліцейського

Кримінал 3465
Вирок не набрав законної сили і може бути оскаржений до апеляційного суду
Вирок не набрав законної сили і може бути оскаржений до апеляційного суду. Фото: ілюстративне з архіву

За скоєне чоловік заплатить штраф.

Деражнянець, будучи причетним до шахрайства, у квітні 2018 року запропонував майору поліції 5 тисяч гривень хабаря за не притягнення його до кримінальної відповідальності. Про таку пропозицію правоохоронець повідомив прокуратуру і написав рапорт начальнику. Відтак наступний візит обвинуваченого санкціоновано фіксувався. Про це повідомляють у пресслужбі Хмельницького апеляційного суду.

«Під час розмови він просив закрити кримінальне провадження, посилаючись, що має малу дитину, і, попри повідомлення, що справа таки піде до суду, поклав під книжку 1 тисячу гривень, - йдеться у повідомленні. - Та у суді свою вину чоловік не визнав, пояснивши, що має лише два класи освіти, тож не розуміється, що давав гроші саме начальнику слідства у справі про шахрайство».

За його словами, інший поліцейський сказав йому зайти до керівництва і принести 2 тисячі гривень для вирішення справи, тому думав, що дав гроші як сплату за штраф.

«На думку суду, навіть якщо поліцейський і говорив про те, щоб «зайти до керівництва», то чоловік мав вибір, але пішов саме до того, з ким говорив про неправомірну вигоду», - зазначають у суді.
Призначаючи покарання, суд врахував, зокрема, що обвинувачений вчинив злочин, який належить до категорії середньої тяжкості, те, що він має сім’ю, малолітню дитину, раніше судимий, перебуває на обліку в лікаря-нарколога, потребує лікування.

Віньковецький районний суд визнав 35-річного жителя Деражні винуватим у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 369 Кримінального кодексу України – пропозиція службовій особі надати їй неправомірну вигоду, а також надання такої вигоди за вчинення службовою особою в інтересах того, хто пропонує і надає таку вигоду будь-якої дії з використанням наданої їй влади та службового становища, – та призначив йому покарання у виді 11 900 гривень штрафу.

Читайте також: Хмельницькі правоохоронці впіймали члена злочинної групи, який вимагав і збував наркотики.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую