ye-logo.v1.2

За побиття односельця жителю Віньковеччини призначили 240 годин громадських робіт

Кримінал 518
За вчинення кримінального проступку 22-річному чоловіку доведеться працювати 240 годин на користь суспільства
За вчинення кримінального проступку 22-річному чоловіку доведеться працювати 240 годин на користь суспільства. Фото: ілюстративне pixabay.com

Потерпіли хотів з’ясувати, чому обвинувачений побив його пасинка, й отримав побої металевим прутом.

Днями Віньковецький районний суд визнав винним місцевого жителя у нанесенні легких тілесних ушкоджень своєму односельцю. Під час розгляду справи обвинувачений лише частково погодився зі своєю провинною. Про це розповіли у пресслужбі Хмельницького апеляційного суду.

За інформацією пресслужби апеляційного суду з посиланням на вирок, до відповідальності притягнули 22-річного жителя Віньковецького району. У серпні 2020 року він кілька разів вдарив металевим прутом свого односельця, заподіявши йому глибокі садна та рани. Такі дії кваліфікували як проступок, передбачений частиною 2 статті 125 Кримінального кодексу України (Умисне заподіяння легких тілесних ушкоджень, що спричинило короткочасний розлад здоров’я).

Однак під час розгляду справи обвинувачений лише частково визнав свою провину у вчиненому. Він заявив, що потерпілий сам спровокував конфлікт: прийшов до нього додому й нецензурно лаявся.

Потерпілий підтвердив, що приходив до обвинуваченого додому. Він пояснив, що за кілька годин до того обвинувачений побив на ставку його пасинка. Тому він вирішив з’ясувати ситуацію та покликав молодого чоловіка вийти на двір. Той вийшов з металевим прутом в руках і під час словесної перепалки, почав бити потерпілого.

Останній також зазначив, що проти односельця не висував цивільний позов, але досі з ним не примирився. Тому він попросив суд притягнути обвинуваченого до кримінальної відповідальності.

Як наслідок Віньковецький районний суд призначив 22-річному місцевому жителю 240 годин громадських робіт. Під час призначення такого вироку орган правосуддя врахував, що обвинувачений за місцем проживання характеризується негативно — як конфліктна особа, яка зловживає алкоголем і схильна до крадіжок.

Наразі цей вирок не набув законної сили й може бути оскаржений у Хмельницькому апеляційному суді.

Читайте також: Хотіла видати за самогубство: красилівчанку підозрюють у вбивстві свого чоловіка

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую