ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Віньківцях суд покарав чоловіка за побиття колишньої дружини

Кримінал 988
Суд покарав віньківчанина за побої ексдружини
Суд покарав віньківчанина за побої ексдружини. Фото: stock.adobe.com

Обвинувачений має сплатити штраф та моральну шкоду.

Віньковецький районний суд визнав винним 57-річного жителя селища у побитті ексдружини. Про це повідомляють у Хмельницькому апеляційному суді.

«За вироком, серед дня 26 грудня 2019 року на вулиці у Віньківцях чоловік під час словесної перепалки вдарив ексдружину по голові та шиї. Обвинувачений у побоях у суді своєї вини не визнав. Сказав, що в ході сварки, яку затіяла його співмешканка, він тільки відштовхнув колишню дружину рукою», - зазначають у  суді.

Однак, потерпіла жінка запевнила суд, що її колишній чоловік теж кричав, нецензурно лаявся, а наостанок ще й вдарив кілька разів по потилиці і хребту, завдавши їй значного фізичного болю. Після конфлікту вона змушена була стаціонарно лікуватися. Ці обставини підтвердила й свідок.

«Допитана у судовому засіданні лікар-судово-медичний експерт пояснила, що при обстеженні потерпілої видимих тілесних ушкоджень у неї не було, однак під час ударів вона могла відчувати фізичний біль. Оцінивши усі докази, суд визнав доведеними подію кримінального правопорушення та винуватість чоловіка у завданні ударів. При цьому критично оцінив твердження, що він лише відштовхнув жінку, та сприйняв їх як намагання уникнути відповідальності за вчинене», - додають у суді.

Тому чоловіку призначили покарання у виді 510 гривень штрафу. Також стягнув на користь потерпілої 4 000 гривень на відшкодування моральної шкоди.

Вирок не набрав законної сили і може бути оскаржений до Хмельницького апеляційного суду.

Читайте також: На Кам’янеччині молодик до смерті побив свого 18-річного товариша

  

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую