ye-logo.v1.2

У Шепетівці покарали жінку, яка вдарила медика

Кримінал 762
Вирок ще не набрав законної сили і може бути оскаржений до Хмельницького апеляційного суду
Вирок ще не набрав законної сили і може бути оскаржений до Хмельницького апеляційного суду. Фото: ілюстративне pixabay.com

Обвинуваченій призначили громадські роботи.

Подія сталася у листопаді минулого року в коридорі приймального Шепетівської центральної районної лікарні. Як зазначають у пресслужбі Хмельницького апеляційного суду, нетвереза відвідувачка після сварки з лікарем вдарила його в ділянку вуха, біля якого той тримав мобільний телефон. Медик отримав легке тілесне ушкодження.

«Під час судового розгляду своєї вини в інкримінованому правопорушенні жінка не визнала. Пояснила, що того дня на поминках її дядькові стало зле, тож вона з сестрою привезли його в приймальне відділення ЦРЛ. Але чергова медсестра сказала чекати і відправляла родича до сімейного лікаря. Це її розізлило, почався конфлікт. Коли ж вона побачила в коридорі лікаря, то почала просити його оглянути дядька, але той постійно розмовляв по телефону. Вона не стрималася – і нецензурно лаючись, вдарила медика по телефону. Впевнена, що від того удару не могло бути тілесних ушкоджень. За те, що вдарила, каже, вибачилася», - йдеться у повідомленні.

Водночас потерпілий медик розповів, що того дня був на роботі як лікар у складі COVID-бригади Шепетівської ЦРЛ. Підвечір його попросили зайти в приймальне відділення, де чергувала його колега. Там він почув крики, погрози, прокльони на адресу медсестри від відвідувачки, яка сказала йому оглянути родича.

Під час огляду встановив, що стан пацієнта був у нормі. Однак обвинувачена, котра була нетвереза, кидалася на медиків, знімала все на мобільний телефон і на прохання піти з відділення не реагувала. Коли ж він викликав поліцію, жінка вдарила його в ділянку вуха, біля якого він тримав мобільний телефон – і, нецензурно лаючись, пішла.

Проаналізувавши докази, суд визнав винною 40-річну жительку Шепетівщини у вчиненні кримінального правопорушення – умисному легкому тілесному ушкодженні, та призначив їй покарання у виді 100 годин громадських робіт.

До теми: Жителя Хмельниччини позбавили волі за спробу підкупити слідчого.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую