ye-logo.v1.2

Махінації на обміні валют: хмельничанина покарав суд

Кримінал 996
Шість років ув\'язнення за шахрайство в особливо великих розмірах отримав хмельничанин
Шість років ув'язнення за шахрайство в особливо великих розмірах отримав хмельничанин. Фото: pixabay.com

Чоловік неправомірно заволодів 2,5 мільйонами гривень.

У суді доведено вину мешканця обласного центру у вчиненні шахрайства. Як повідомляють у прокуратурі області, що у 2015 році чоловік віком 26 років неправомірно заволодів 2,5 мільйонами гривень мешканців обласного центру.

«Зловживаючи довірою, чоловік під приводом обміну валюти заволодів коштами потерпілих та обіцяв за кілька днів їх повернути. Жодних намірів повертати ці кошти він не мав, бо і не мав реальної можливості здійснити обмін валюти. Аби створити враження «надійного та вигідного партнера», шахрай демонстрував «своїм клієнтам» наявність валюти та провів кілька операцій по її обміну, до того ж за курсом, значно нижчим від ринкового», -  кажуть у прокуратурі.

У такий спосіб він ошукав одного чоловіка на 1,7 мільйона гривень, а подружжя хмельничан майже на 800 тисяч гривень. 

Стороною обвинувачення в суді повністю доведено винуватість вказаної особи у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених частиною 4 статті 190 Кримінального кодексу України (шахрайство, вчинене в особливо великих розмірах та повторно).

З призначеним вироком суду першої інстанції покаранням засуджений не погодився та оскаржив його в апеляційному порядку, однак цю скаргу залишено без задоволення.

 Читайте також: Молодик, якого розшукували за шахрайство, сам потрапив «на гачок» «колег»

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую