ye-logo.v1.2

На Хмельниччині 30-річного чоловіка вшосте судили за крадіжку

Кримінал 593
Неодноразово судимий різними судами крадій сяде за грати знову
Неодноразово судимий різними судами крадій сяде за грати знову. Фото: pixabay.com

Чоловіку призначили позбавлення волі.

Тридцятирічного уродженця Закарпатської області, що проживає на Хмельниччині, вкотре притягнули до відповідальності за крадіжку. Як повідомляють у Хмельницькому міськрайонному суді, вперше його притягнув до вітальності у 17 років Ужгородський міськрайонний суд. Тоді його позбавили волі на три роки.

«Після того за ґрати він сідав за вироками Мукачівського, Хмельницького, Вінницького, Тернопільського та Коломийського міськрайонних судів. Днями свій вирок за крадіжку знову виніс Хмельницький міськрайонний суд», - йдеться у повідомленні.

У суді додають, що у квітні 2018 року, зайшовши в один із під’їздів, молодик помітив, що у квартирі на першому поверсі відчинені двері. Скориставшись нагодою, непроханий гість  обібрав господарку на більше, ніж десять тисяч гривень. Саме так оцінили вартість викраденого майна: замшевої сумочки, шкіряного гаманця, двох мобільних телефонів та іншого.

«З одного боку суд врахував те, що обвинувачений повністю визнав свою вину та щиро розкаявся, з іншого – посередньо характеризувався, був раніше неодноразово судимий, вчинив умисний корисливий злочин, збитки, завдані потерпілій не відшкодував», - зазначають у суді.

Хмельницький міськрайонний суд визнав чоловіка винуватим у пред’явленому обвинуваченні та призначив йому покарання у виді чотирьох років позбавлення волі.

Читайте також: Пограбував кіоск на ринку: Ярмолинецький суд призначив покарання

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую