ye-logo.v1.2

На Хмельниччині військового підозрюють у незаконному продажі деталей до авіатехніки

Кримінал 823
Повідомили про підозру завідувачу військового складу, який протягом 6 років викрадав авіаційну техніку
Повідомили про підозру завідувачу військового складу, який протягом 6 років викрадав авіаційну техніку. Фото: Служби безпеки України

Комплектуючі чоловік зберігав у себе вдома.

Завідувачу авіаційно-технічного складу військової частини на Хмельниччині повідомили про підозру у викрадені та продажу запчастин до військової авіатехніки. Як повідомляють у пресслужбі Деражного бюро розслідування, чоловік у період із 2014 до 2020 року виносив зі складу запчастини в особистих речах.

«Дії військового викрили під час прийому-передачі майна складу, яке здійснювалося після переведення чоловіка на іншу посаду. Крім того, у військовій частині продовжується повна перевірка наявності та використання матеріально-технічних цінностей», - додають у ДБР.

Під час обшуків вдома у військового виявили  120 виробів військового призначення, серед них запчастини до радіолокаторів, які встановлюють у літаках, станції попередження опромінювання літака, помпи і компоненти до паливної системи двигунів.

Як зазначають у пресслужбі Служби безпеки України, усі ці деталі уже були готові до виправки замовникам - комерційним структурам, які продавали деталі на державні підприємства оборонно-промислового комплексу та за кордон.

Наразі військовому повідомили про підозру за статтею 191 Кримінального кодексу України.  Встановлюють осіб, які причетні до вчинення незаконних дій.

Читайте також: Затримали групу осіб, яких підозрюють у вирубці дерев на території «Подільських товтр»

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую