ye-logo.v1.2

Затримали групу осіб, яких підозрюють у вирубці дерев на території «Подільських товтр»

Кримінал 769
На теритерої державних парків незаконно вирубали дерева
На теритерої державних парків незаконно вирубали дерева. Фото: Департамент стратегічних розслідувань Національної поліції України

Серед затриманих – ймовірний організатор та четверо його спільників.

Учора, 31 травня, затримали «на гарячому» організатора, його сина та трьох «лісорубів», які намагалися вивезти незаконно зрубану деревину. Як повідомляє Департамент стратегічних розслідувань Національної поліції України, чоловікам інкримінують порубка дерев на територіях державних парків.

«Організував незаконні порубки деревини та її збут місцевий підприємець, долучив до бізнесу і свого сина. Саме він контролював та забезпечував процес вирубки лісу, зокрема – придбання обладнання для працівників, вивезення деревини, її збут та проведення розрахунків. У спільники взяли ще трьох місцевих мешканців, які займалися незаконною порубкою дубу та ясеню на територіях Національного природного парку «Подільські Товтри» та Кам’янець-Подільського лісгоспу», - кажуть поліцейські.

Крім того, правоохоронці провели 14 санкціонованих обшуків за місцями проживання чоловіків тау приміщеннях, де розгорнули свою діяльність. У результаті цього, вилучили лісопродукцію, «чорнові» записи, гроші, спецустаткування.

Вирішується питання щодо повідомлення затриманим про підозру за незаконну порубку або незаконне перевезення, зберігання, збут лісу.

Читайте також: За вбивство червонокнижного лося жителю Шепетівщини доведеться заплатити штраф

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Інформація з інших ресурсів

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую