ye-logo.v1.2

У Хмельницькому суд позбавив водія-порушника права керувати авто на 10 років

Кримінал 1403
Апеляційний суд погодився з постановою місцевого суду та залишив її без змін
Апеляційний суд погодився з постановою місцевого суду та залишив її без змін. Фото: ілюстративне pixabay.com

Крім цього чоловік ще повинен сплати понад 40 тисяч гривень штрафу.

Днями Хмельницький апеляційний суд залишив без змін постанову Хмельницького міськрайонного суду щодо хмельничанина, який відмовився від проходження медичного огляду на стан наркотичного сп`яніння. Раніше, чоловіку двічі протягом року виписували штраф за аналогічні адміністративні порушення. Про це повідомили в пресслужбі Хмельницького апеляційного суду.

Хмельницький міськрайонний суд визнав винним хмельничанина у відмові від проходження медичного огляду на стан наркотичного сп’яніння (частина третя статті 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення). Крім того, чоловіка оштрафували на 40 тисяч 800 гривень та на 10 років позбавили права керувати транспортними засобами.

За постановою суду, близько п’ятої ранку 24 листопада 2020 року у Хмельницькому на вулиці Західно-Окружна поліцейські зупинили автомобіль. Водія запідозрили у тому, що він перебуває у стані наркотичного сп’яніння.
Працівники поліції запропонували чоловіку пройти тест на стан наркотичного сп`яніння. Адже у нього помітили відповідні ознаки: звуженні зіниці очей, що не реагують на світло, неприродна блідість обличчя, виражене тремтіння пальців рук. Але від проходження медичного огляду у присутності двох свідків він відмовився.

На думку водія, працівники поліції зупинили його без причини. Підстав для проведення огляду на стан наркотичного сп’яніння не було. А документу про направлення його на огляд, в якому б зазначались ознаки сп`яніння, у справі не має. Крім того, огляду щодо виявлення у нього таких ознак поліцейські на місці зупинки не проводили.

У підсумку, Хмельницький апеляційний суд погодився з постановою місцевого суду та залишив її без змін. Правоохоронці зазначають, що водія вже двічі за рік суд притягував до адміністративної відповідальності за керування транспортними засобами у нетверезому стані (частини перша та друга статті 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення).

Читайте також: На Кам’янеччині сталася аварія, в якій загинули люди

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую