ye-logo.v1.2

Засудили чоловіка, який переслідував та погрожував облити кислотою ексдружину

Кримінал 1721
Потерпіла розповіла, що ще у шлюбі чоловік ображав, ревнував та піднімав руку при дітях і своїх батьках
Потерпіла розповіла, що ще у шлюбі чоловік ображав, ревнував та піднімав руку при дітях і своїх батьках. Фото: ілюстративне pixabay.com

Відвідини колишньої дружини чоловік пояснив тим, що приходив побачитися з дітьми й відновити сім’ю.

Шепетівський міськрайонний суд призначив шість місяців арешту і 30 тисяч моральної шкоди 30-річному жителю міста Нетішин. Чоловіка визнали винним в систематичному вчиненні психологічного насильства щодо колишньої дружини. Про це повідомили у пресслужбі Хмельницького апеляційного суду.

За інформацією пресслужби, потерпіла та кривдник перебували у шлюбі з 2013 року та мають двох дітей. З повідомленнями до поліції про образи й погрози розправою жінка почала звертатися уже після розлучення, у 2019 році, коли з дітьми переїхала до батьків у Славуту.

Проте, туди ж систематично почав навідуватися з Нетішина й колишній чоловік. Лаявся, погрожував убити, навіть дзвонив у поліцію з повідомленням, що вже зарізав дружину, обіцяв вчинити самогубство.

«Раніше чоловіка чотири рази притягували до адміністративної відповідальності за домашнє насильство суди Хмельницької області. Окрім адміністративних стягнень у вигляді 680 гривень штрафу та 120 годин громадських робіт, у серпні 2020 року Нетішинський міський суд зобов’язав його пройти програму для домашніх кривдників строком три місяці. Та вже 5 січня 2021 року до чоловіка знову викликали поліцію через психологічне насильство щодо ексдружини», - зазначили в пресслужбі Хмельницького апеляційного суду.

На судовому засіданні відвідини колишньої дружини чоловік пояснив тим, що приходив побачитися з дітьми й відновити сім’ю. Мовляв, дуже любив свою колишню дружину й не міг змиритися з розлученням.

Вона ж не відповідала на його дзвінки, не давала бачитися з дітьми у той час, коли він хотів, а не тоді, коли визначив орган опіки. Погодився, що іноді приходив серед ночі чи дзвонив, бо ревнував. Підтвердив і те, що повідомляв поліцію про намір убити жінку, хоча насправді не мав такого, й те, що писав їй розписку про самогубство.

Потерпіла розповіла, що ще у шлюбі чоловік ображав, ревнував та піднімав руку при дітях і своїх батьках – це й стало причиною їх розлучення. Однак після розірвання шлюбу він почав її переслідувати. Погрожував облити кислотою, підпалити, вбити, тероризував численними дзвінками (до 70 на день), стежив за місцем роботи, звідки вона змушена була звільнитися. Приходив серед ночі п’яним, вибивав двері, кидав камінням у вікно.

"Такі ж обставини підтвердили мати, сестра й сусідка жінки, які додали, що обвинувачений тримав у страху всю родину", - йдеться в повідомленні.

«У суді дійшли висновку, що виправлення кривдника неможливе без ізоляції від суспільства. Тому чоловіку призначили покарання у вигляді арешту на шість місяців. Також суд задовольнив цивільний позов жінки: стягнув на її користь 30 тисяч гривень моральної шкоди та 4 тисячі гривень витрат на допомогу адвоката», - додали в пресслужбі Хмельницького апеляційного суду.

Читайте також: На Хмельниччині пожежа забрала життя двох людей

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую