ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Кам’янчанину продали автомобіль, який перебував у розшуку Інтерполу

Кримінал 904
У поліції зазначають, що шахраї діють за загальновідомими схемами, але люди всеодно потрапляють на гачок
У поліції зазначають, що шахраї діють за загальновідомими схемами, але люди всеодно потрапляють на гачок. Фото: ілюстративне pixabay.com

У поліції зазначають, що з початку жовтня правоохоронці зареєстрували 17 фактів шахрайських дій стосовно жителів Кам’янеччини.

З початку жовтня шахраї ошукали жителів Кам’янеччини майже на півмільйона гривень. Про це повідомляють в Кам’янець-Подільському районному управлінні поліції.

Як зазначають правоохоронці, з початку жовтня вони зареєстрували 17 фактів шахрайських дій стосовно жителів Кам’янеччини, з яких аж 3 факти зареєстровано минулої доби. Приблизна сума завданих збитків громадянам становить близько півмільйона гривень.

«В основному, це загальновідомі схеми, - кажуть правоохоронці. - Дзвінок нібито з банку про загрозу рахунку, під час якого випитують усі реквізити, завдяки яким безперешкодно знімають кошти. Схожа схема, коли на оголошення, розміщене в інтернеті, телефонують та випитують реквізити, щоб нібито перерахувати кошти за товар, а натомість знімають їх. Також поширений вид шахрайств – продаж неіснуючого товару, за який ви перераховуєте кошти на рахунок, але товар не отримуєте. Дуже прикро, коли це не чашка чи брелок за 100 гривень, а автомобіль за 8 тисяч євро – такий випадок трапився нещодавно з кам’янчанином».

Так, наприклад, днями до поліції про вчинене шахрайство звернувся «щасливий власник» автомобіля БМВ 320 на іноземній реєстрації, якому під час розмитнення автівки повідомили в Сервісному центрі МВС, що вона перебуває в розшуку Інтерполом, внаслідок чого автомобіль вилучили та помістили на майданчик тимчасового тримання транспортних засобів.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую