ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Хмельничанина ошукали майже на 150 тисяч, коли той купував талони на пальне

Кримінал 1340
Потерпілий перерахував за пальне гроші, але талонів так і не отримав
Потерпілий перерахував за пальне гроші, але талонів так і не отримав. Фото: ілюстративне pixabay.com

Шахраїв розшукує поліція.

Минулої доби кількох мешканців Хмельниччини ошукали псевдобанкіри. В людей вони виманили понад 200 тисяч гривень. Про це повідомляють в секторі комунікації Нацполіції в Хмельницькій області.

«До потерпілих телефонували невідомі, представлялися працівниками служби безпеки банків і під приводами захисту банківських карток випитували особисті дані та знімали з рахунків кошти, - кажуть в поліції. - Таким чином 48-річна хмельничанка втратила 20 тисяч гривень, 58-річна жителька села М’якоти на Ізяславщині – понад 45 тисяч гривень, а 43-річна славутчанка – понад 2 тисячі гривень».

Та найбільшого збитку, - кажуть в поліції, зазнав 27-річний хмельничанин, який намагався придбати талони на паливо. Потерпілий перерахував 146 тисяч гривень, але талонів так і не отримав.

За цими фактами правоохоронці відкрили кримінальні провадження за ознаками ч.1 ст.190 КК України (Шахрайство) та шукають зловмисників.

А також вкотре нагадують: щоб не втрапити у пастки шахраїв, варто дотримуватись важливих правил:
- Не вказувати власні персональні дані на неперевірених сайтах.
- Нікому не повідомляти термін дії банківської карти та CVV-код.
- У разі отримання спірних листів чи повідомлень не здійснювати ніяких оплат до встановлення обставин ситуації, що виникла.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую