ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Суд відправив за грати волочиського рецидивіста, який крав дитячі велосипеди

Кримінал 3234
Крадій відправиться за грати
Крадій відправиться за грати. Фото: ілюстративне bun.com.ua

Злочинець отримав 3,5 років тюрми за крадіжку велосипедів

Суд визнав винним мешканця міста Волочиськ, який викрав дитячі велосипеди та призначив йому покарання у вигляді трьох з половиною років за гратами.

Таке покарання за крадіжку аргументовано тим, що обвинувачений вже не перший раз порушує закон.

Про це стало відомо з вироку Волочиського районного суду Хмельницької області від 22 червня.

27 квітня 2022 року чоловік викрав дитячі велосипеди марки «Profi» та «Magna» з під’їзду багатоквартирного будинку. Вартість викраденого майна складала 2300 гривень.

Обвинувачений визнав свою провину та погодився на угоду зі слідством, зокрема, щодо покарання у вигляді позбавлення волі на термін 3 роки та 6 місяців. Термін покарання обумовлений тим, що мешканець Волочиська раніше вже двічі був засуджений.

У 2017 році він був засуджений до трьох років в’язниці умовно за незаконне володіння зброєю, а за рік вже отримав реальний термін за крадіжку.

Раніше “Сайт “Є” писав поради як вберегти велосипед від крадіжки:

Прикріпіть ланцюг та замок щонайменше на раму та колесо. Купуйте для велосипедів надійний замок (бажано U-подібний трос): не менш надійний ланцюговий велозамок, який важко пиляти та проблематично перекусити.

Не залишайте велосипед без нагляду біля будинків, магазинів, в малолюдних місцях, у під’їздах, на сходових майданчиках та в тамбурах (особливо на ніч).

Не покладайтеся на відеокамери прилеглих будинків, оскільки злочинці здебільшого приховують свої обличчя капюшоном, кепкою, в результаті на відео помітні лише силует. В більшості випадків відеокамери записують відео у низькій якості, що унеможливлює ідентифікувати злочинця.

Зробіть фото велосипеда та його серійного номера. По можливості придбайте GPS-трекер (це допоможе у його пошуках).

Паркуйте велосипед у різних місцях. Регулярні поїздки та паркування в одному і тому ж самому місці привертають увагу злочинців, що збільшує шанси на крадіжку.

Читайте також: У Хмельницькому районі затримали крадія

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую