ye-logo.v1.2

На Хмельниччині засудили чоловіків, які вкрали 3,5 тонни зерна

Кримінал 3947
Злочинці вкрали зерно сої
Злочинці вкрали зерно сої. Фото: apkua.com

Вони отримали умовний термін.

Двох мешканців Новоушицької громади засудили за крадіжку трьох з половиною тонн зерна сої. Вони отримали покарання у вигляді трьох років позбавлення волі. При цьому суд звільнив їх від покарання з випробуванням і встановив їм іспитовий строк - 1 рік. Про це йдеться у вироку Новоушицького районного суду від 4 липня.

Зазначається, що крадіжка сталася 10 грудня 2021 року. Двоє чоловіків вирішили вкрасти зерно сої з території сільськогосподарського виробничого кооперативу «Мрія» у селі Рудківці Новоушицької територіальної громади. Спочатку вони демонтували вікно у приміщенні складу, а опісля почали перетягувати зерно та завантажувати його у мотоблок. Потім перевезли крадене майно до сараю одного зі злочинців.

Таким чином, обвинувачені вкрали 700 кілограмів зерна сої. Але на цьому не зупинилися і за кілька годин вкрали ще 800 кілограмів зерна. Відтак вони винесли півтори тонни зерна на загальну суму 23 тисячі 295 гривень.

А вже 19 січня вночі злочинці повторили злочин і вкрали ще 2000 кілограмів зерна сої зі складу приватного підприємства на суму 31 тисяча 060 гривень.

Після цього їх вже затримали правоохоронці. Обвинувачені провину свою визнали. Тож суд присудив їм покарання у вигляді трьох років ув’язнення, але поки що звільнив їх з випробувальним терміном в рік.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую