ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Чоловік, який пропонував хабар Хмельницькому поліцейському, заплатить штраф

Кримінал 1452
Мешканця Хмельницького засудили за пропозицію хабара
Мешканця Хмельницького засудили за пропозицію хабара . Фото: zaxid.net

Обвинувачений пропонував поліцейському 4000 гривень

Суд визнав винним мешканця Хмельницького у пропозиції неправомірної вигоди працівнику поліції і засудив його до сплати штрафу у сумі 17 850 гривень.

Про це йдеться у вироку Хмельницького міськрайонного суду.

Подія відбулася 7 червня 2022 року на вулиці Вінницьке шосе в Хмельницькому, де правоохоронці затримали чоловіка за незаконний збут підакцизної продукції.

Після чого затриманий запропонував правоохоронцю хабар у сумі 4000 гривень. Він спонукав поліцейського не повідомляти на лінію «102» та не викликати слідчо-оперативної групи для документування злочину.

Правоохоронець відмовився і задокументував факт пропозиції неправомірної вигоди.

У суді чоловік свою провину визнав. В результаті обвинувачений має сплатити 17 850 гривень штрафу.

Також нагадаємо, що близько місяця тому ще один мешканець Хмельницького намагався підкупити поліцейських, які приїхали фіксувати факт домашнього насильства.

Минулого тижня “Сайт “Є” писав, що суд визнав винним завідувачку відділу аспірантури та докторантури Хмельницького університету управління і права імені Леоніда Юзькова, яка за 12 тисяч доларів обіцяла громадянину допомогти отримати ступінь «кандидата юридичних наук».

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую