ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Хмельницькому судитимуть автоінструктора, який обдурив переселенця з Херсонщини

Кримінал 5074
Максимальне покарання, яке може загрожувати автоінструктору, — до чотирьох років в
Максимальне покарання, яке може загрожувати автоінструктору, — до чотирьох років в'язниці. Фото: ілюстративне pixabay.com

Він обіцяв йому посприяти в отриманні посвідчення водія.

Невдовзі перед судом постане автоінструктор одного з хмельницьких приватних підприємств. Його звинувачують у введенні в оману вимушеного переселенця з Херсонської області, який хотів отримати водійські права. Для цього чоловік повинен був заплатити 4 тисячі 500 гривень хабаря. Деталі розповіли представники Хмельницької обласної прокуратури.

За їх словами, автоінструктор переконав чоловіка, що має вплив на працівників Регіонального сервісного центру Міністерства внутрішніх справ у Хмельницькій області. За 4 тисячі 500 гривень він пообіцяв посприяти в успішній здачі іспитів для отримання посвідчення водія. Однак насправді мав намір привласнити кошти.

«Бувши переконаним, що в іншому випадку він не складе іспит, чоловік погодився заплатити. Правоохоронці затримали обвинуваченого на місці події, а грошові — вилучили», — зазначили у пресслужбі Хмельницької обласної прокуратури.

Правоохоронці вже завершили розслідування й передали матеріали до суду. Автоінструктора звинувачують одразу за кількома статтями Кримінального кодексу України: частиною 1 статті 190, частиною 2 статті 15, частиною 4 статті 27 і частиною 1 статті 369. Йдеться про шахрайство та підбурення до надання хабаря.

Таким чином йому може загрожувати від 17 тисяч до 68 тисяч гривень штрафу, або від двох до чотирьох років обмеження чи позбавлення волі.

Читайте також: Чоловік, який пропонував хабар Хмельницькому поліцейському, заплатить штраф

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую